Pracuj z nami

Kariera

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • dobra kawa i herbata
  • szkolenia i certyfikaty
  • udział w konferencjach
  • komfortowe i klimatyczne biuro
    w centrum Poznania

Dlaczego warto być z nami

  • pracujemy twórczo i kreatywnie
  • tworzymy zgrany zespół
  • stosujemy nowoczesne i różnorodne technologie
  • pracujemy dla klientów krajowych i zagranicznych
  • zapraszamy do budowania firmy, której trzonem są usługi SysOps
  • jesteśmy otwarci na nowe pomysły

Szukamy osób

  • zainteresowanych chmurami obliczeniowymi,
    automatyzacją, procesami continuous deployment
    i innymi obszarami SysOps
  • chcących się rozwijać, poszukujących nowych rozwiązań

Skontaktuj się

Jesteś zainteresowany technologiami i rozwojem w obszarach SysOS?
Napisz do nas na:

career@tenesys.pl

Załącz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TENESYS Sp. z o.o. dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych.

Aktualnie szukamy na stanowisko

Inżynier SysOps

Zakres obowiązków

  • Obsługa utrzymaniowa systemów informatycznych klientów w różnorodnych środowiskach (od on-premise po chmury obliczeniowe)
  • Automatyzacja procesów informatycznych
  • Projektowanie i budowanie środowisk w chmurach obliczeniowych z wykorzystaniem IaC
  • Projektowanie i wdrażanie procesów ciągłej integracji
  • Integracje systemów
  • Opracowywanie i wdrażanie polityk backupu

Kluczowe oczekiwania

  • Znajomość systemu operacyjnego Linux oraz baz danych (PostgreSQL, MySQL)
  • Znajomość serwerów WEB oraz innych do obsługi http (Nginx, Apache)
  • Wiedza z zakresu wirtualizacji i kontenerów (LXC, Docker)
  • Podstawowa znajomość Python'a
  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność dostosowania sposobu komunikacji do odbiorcy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym uczestnictwo w rozmowach telefonicznych z klientem w zakresie uzgodnień technicznych

Oferujemy

  • Możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę lub B2B)
  • Wynagrodzenie miesięczne na poziomie 8000 - 12000 PLN netto (w przypadku B2B)
  • Elastyczny czas pracy
  • Pokrycie kosztów szkoleń i certyfikatów (w szczególności AWS, Azure)
  • Możliwość wyjazdu na europejskie konferencje branżowe, dotyczące zastosowania wykorzystywanych w firmie technologii
  • Swobodę w samodzielnym działaniu
  • Dostarczenie materiałów niezbędnych do poszerzania wiedzy
  • Pracę z klientem krajowym i zagranicznym
  • Otwartość na pomysły oraz możliwość wdrażania nowych rozwiązań